WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE ROZWOJOWE

Published in aktualności
by Magdalena Łabędź
Comments are off for this post.

Drodzy Państwo,

jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na 3ecie urodziny gabinetu wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego. Dla mnie to miły akcent upamiętniający 3 lata intensywnej, niesamowicie satysfakcjonującej i pasjonującej pracy w gabinecie, na warsztatach, prelekcjach i szkoleniach. Dla Państwa to okazja do tego by w przyjemny i twórczy sposób spędzić czas na pracy nad sobą. To podobno jedyna pewna robota w życiu… A więc świętujemy!

Przygotowałam dla Was cykl 3ech spotkań. To Wy, w ankiecie, wybraliście obszary do pracy, zagadnienia, a nawet terminy oraz cenę. A zatem ruszamy.

warsztat nr.1

„Co mnie nie zabije to mnie wzmocni”- serio?! Czyli 4 sesje rozwoju osobistego instant.

termin: 15 października (niedziela) od 11:00 do 12:30

Na spotkaniu doświadczysz intensywnego procesu przejścia od problemu do rozwiązania. Na bazie wybranej trudnej sytuacji z Twojego życia dokonasz analizy własnych wartości, określisz na ich podstawie cel, a następnie zaplanujesz swoją drogę. Pomoże Ci w tym idea koncentrowania się na mocnych stronach. Realizowanie jej bywa niełatwe w świecie pełnym ocen i krytyki. Ale to wydobywanie mocnych stron jest kluczem do wyjścia, dlatego warto się go uczyć. Bez względu na to czego dotyczy Twój problem- możesz sobie z nim poradzić, a te warsztaty udowodnią Ci, że możesz tego dokonać i stać się silniejszą osobą.

warsztat nr.2

Mit dwóch połówek- jak się dopasować by nie zwariować?

termin: 28 października (sobota) od 11:00 do 12:30

Kultowy warsztat o związkach i innych bliskich relacjach. Jego sedno to przyglądanie się swoim przekonaniom i przeformułowywanie tych, które nie służą do budowania dobrych więzi. Drugi ważny obszar, który poruszymy to temat potrzeb- jakie potrzeby kryją się za Twoimi oczekiwaniami wobec partnera/ki? w jaki sposób je komunikujesz? czy robisz to tak by dać sobie i wam szansę na porozumienie? Jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na te pytania- to spotkanie dla Ciebie! Być może oczekujesz od niej/niego, że da Ci bliskość o jakiej marzysz, albo krzyczysz „zrozum mnie wreszcie!” albo pragniesz więcej wolności… Przyjdź na warsztat w pojedynkę lub z drugą osobą by odkryć i polepszyć między Wami tę ważną część.

warsztat nr.3

Ogród kobiecej seksualności. Warsztaty tworzenia map.

termin: 25 listopada (sobota) od 11:00 do 12:30

Seksualność każdego człowieka jest jak ogród- każdy z nas dostaje w dniu narodzin kawałek ziemi. Jest ona gruntem, na którym wyrasta wszystko co tylko posieje wiatr- piękne kwiaty i owocowe drzewa, ale też chwasty i przykro pachnące zielska. Chyba, że… staniesz się ogrodniczką w swoim ogrodzie.  Na spotkaniu dowiesz się jak pielęgnować posiane przez wiatr piękne rośliny oraz jak wypleniać chwasty. Stworzysz też mapę, dzięki której zaplanujesz samodzielne sadzenie nowych kwiatów, drzew i krzewów w Twoim unikalnym ogrodzie seksualności. Poruszać się będziemy po kobiecych ogrodach, ale warsztat jest dla każdego, niezależnie od płci.

Koszt

50 zł za warsztat (60 zł za 2 warsztaty, 70 zł za 3 warsztaty przy płatności z góry za całość)

Aby zapisać się na warsztaty:

  1. napisz maila na adres kontakt@magdalenalabedz.pl
  2. prześlij w nim swoje imię i nazwisko oraz informację, z których warsztatów chcesz skorzystać
  3. po uzyskaniu potwierdzenia wykonaj przelew na nr konta 59 1050 1764 1000 0092 0163 9086 Magdalena Łabędź
  4. rachunek odbierzesz w dniu spotkania

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą na konto. Możliwość rezygnacji ze zwrotem płatności upływa 10 dni przed terminem warsztatu.

Jeśli nie zbierze się grupa- całość kwoty zostanie zwrócona.

Miejsce:

gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego Magdalena Łabędź

Gdańsk, ul. Matejki 6 sala konferencyjna na 1 piętrze

3urodziny

Share this article

Comments are closed.