WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE ROZWOJOWE

Published in aktualności
by Magdalena Łabędź
Comments are off for this post.

Drodzy Państwo,

jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na 3ecie urodziny gabinetu wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego. Dla mnie to miły akcent upamiętniający 3 lata intensywnej, niesamowicie satysfakcjonującej i pasjonującej pracy w gabinecie, na warsztatach, prelekcjach i szkoleniach. Dla Państwa to okazja do tego by w przyjemny i twórczy sposób spędzić czas na pracy nad sobą. To podobno jedyna pewna robota w życiu… A więc świętujemy!

Przygotowałam dla Was cykl 3ech spotkań. To Wy, w ankiecie, wybraliście obszary do pracy, zagadnienia, a nawet terminy oraz cenę. A zatem ruszamy.

warsztat nr.1

„Co mnie nie zabije to mnie wzmocni”- serio?! Czyli 4 sesje rozwoju osobistego instant.

termin: 15 października (niedziela) od 11:00 do 12:30

Na spotkaniu doświadczysz intensywnego procesu przejścia od problemu do rozwiązania. Na bazie wybranej trudnej sytuacji z Twojego życia dokonasz analizy własnych wartości, określisz na ich podstawie cel, a następnie zaplanujesz swoją drogę. Pomoże Ci w tym idea koncentrowania się na mocnych stronach. Realizowanie jej bywa niełatwe w świecie pełnym ocen i krytyki. Ale to wydobywanie mocnych stron jest kluczem do wyjścia, dlatego warto się go uczyć. Bez względu na to czego dotyczy Twój problem- możesz sobie z nim poradzić, a te warsztaty udowodnią Ci, że możesz tego dokonać i stać się silniejszą osobą.

warsztat nr.2

Mit dwóch połówek- jak się dopasować by nie zwariować?

termin: 28 października (sobota) od 11:00 do 12:30

Kultowy warsztat o związkach i innych bliskich relacjach. Jego sedno to przyglądanie się swoim przekonaniom i przeformułowywanie tych, które nie służą do budowania dobrych więzi. Drugi ważny obszar, który poruszymy to temat potrzeb- jakie potrzeby kryją się za Twoimi oczekiwaniami wobec partnera/ki? w jaki sposób je komunikujesz? czy robisz to tak by dać sobie i wam szansę na porozumienie? Jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na te pytania- to spotkanie dla Ciebie! Być może oczekujesz od niej/niego, że da Ci bliskość o jakiej marzysz, albo krzyczysz „zrozum mnie wreszcie!” albo pragniesz więcej wolności… Przyjdź na warsztat w pojedynkę lub z drugą osobą by odkryć i polepszyć między Wami tę ważną część.

warsztat nr.3

Ogród kobiecej seksualności. Warsztaty tworzenia map.

termin: 25 listopada (sobota) od 11:00 do 12:30

Seksualność każdego człowieka jest jak ogród- każdy z nas dostaje w dniu narodzin kawałek ziemi. Jest ona gruntem, na którym wyrasta wszystko co tylko posieje wiatr- piękne kwiaty i owocowe drzewa, ale też chwasty i przykro pachnące zielska. Chyba, że… staniesz się ogrodniczką w swoim ogrodzie.  Na spotkaniu dowiesz się jak pielęgnować posiane przez wiatr piękne rośliny oraz jak wypleniać chwasty. Stworzysz też mapę, dzięki której zaplanujesz samodzielne sadzenie nowych kwiatów, drzew i krzewów w Twoim unikalnym ogrodzie seksualności. Poruszać się będziemy po kobiecych ogrodach, ale warsztat jest dla każdego, niezależnie od płci.

Koszt

50 zł za warsztat (60 zł za 2 warsztaty, 70 zł za 3 warsztaty przy płatności z góry za całość)

Aby zapisać się na warsztaty:

  1. napisz maila na adres kontakt@magdalenalabedz.pl
  2. prześlij w nim swoje imię i nazwisko oraz informację, z których warsztatów chcesz skorzystać
  3. po uzyskaniu potwierdzenia wykonaj przelew na nr konta 59 1050 1764 1000 0092 0163 9086 Magdalena Łabędź
  4. rachunek odbierzesz w dniu spotkania

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą na konto. Możliwość rezygnacji ze zwrotem płatności upływa 10 dni przed terminem warsztatu.

Jeśli nie zbierze się grupa- całość kwoty zostanie zwrócona.

Miejsce:

gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego Magdalena Łabędź

Gdańsk, ul. Matejki 6 sala konferencyjna na 1 piętrze

3urodziny

Share this article

Comments are closed.

nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots outlet moose knuckles moose knuckle canada pop canvas art oil paintings stone island outlet stone island uk stone island outlet stone island